Обклеювання кромкою

Обклеювання кромкою, кромленіе, Кромковка, кромкообліцовка, крайкування — це кілька назв процесу нанесення меблевої кромки на торець деталі.

Обклеювання кромкою — послуга, яка надається в комплексі з послугою порізки (розпилу) ДСП, стільниць. Нанесення кромок на торець деталі значно покращує зовнішній вигляд і збільшує термін служби меблів. Використання на нашому виробництві крайок ПВХ (АБС) дає чудовий естетичний і практичний ефект. А висока міцність приклеювання кромки дозволяє домогтися високої вологостійкості.

Кромка ПВХ (АБС) виготовляється з пластмаси — полівінілхлориду і служить для захисту від пошкоджень меблів з ДСП. Даний матеріал володіє хорошою міцністю і відповідає всім сучасним стандартам виготовлення меблів.

Великий вибір матеріалів кромок різних виробників, від стандартних кольорів до 3D крайок останніх колекцій, дозволяє нам задовольняти смаку найвимогливіших замовників.
На нашому підприємстві крайкування деталей (прямолінійний так і криволінійне) здійснюється на сучасному кромкооблицювального центрі HOLZ-HER і верстаті BRANDT (Німеччина), що дозволяє гарантувати нашим клієнтам бездоганну якість виконуваних робіт.

Термін виконання замовлення з розкрою ДСП і його обклеювання кромкою становить від 4-х до 7-ми днів, в залежності від складності замовлення і при наявності необхідного Вам матеріалу на складі.

Економте час і кошти — оформите онлайн замовлення на сайті

Добавить комментарий